Masz hobby? To czas na wybranie fototapety!

Każdy ma jakieś zainteresowania, jedni nazwą je hobby, a inni pasją. Możesz poświęcać temu kilka godzin tygodniowo lub kilkanaście. Ilu ludzi, tyle pasji, i nie liczy się wcale wiek ani płeć, co udowadniają dziewczyny trenujące judo i chłopacy interesujący się modą, albo babcie zafascynowane sztuką nowoczesną i dziadkowie uprawiający jogging.

Manifestacja tego, kim jesteśmy

Niektórzy z nas czują potrzebę, aby w jakiś sposób zademonstrować swoje poglądy, swoje zainteresowania, czy to, czego jesteśmy fanami. Można to robić na różne sposoby np. nosząc koszulki ulubionych zespołów rockowych, udostępniając statusy na fejsbuku, robiąc tatuaże albo w wersji dla odważnych – wychodząc na ulicę z transparentami. Żarty żartami, ale jeśli jednak naprawdę chcesz wyrazić siebie, niekoniecznie na ulicy, to są na to inne sposoby.

kosmos

Transparenty nie są dla Ciebie? To może fototapeta?

Fototapety są idealnym rozwiązaniem jeśli chcemy ukazać, to co nam w duszy gra. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że na fototapecie może się znaleźć właściwie wszystko, co sobie wyobrazimy. Jeśli w danym sklepie nie udałoby nam się znaleźć wzoru, który by nam odpowiadał, to istnieje możliwość wydrukowania fototapety z własnym wzorem, który może pochodzić z naszych zdjęć lub tego, co sami znajdziemy w internecie. Zresztą oferty sklepów internetowych są aktualnie coraz większe i często sięgają nawet kilku tysięcy wzorów, więc problem z wyborem może się zrodzić raczej z tytułu zbyt dużego wyboru. Dzięki fototapecie w jasny i oryginalny sposób można pokazać różne zainteresowania, a w dodatku można to zrobić wszędzie tzn. niekoniecznie musi to być nasz salon, czy nawet nasze mieszkanie. Załóżmy, że lubimy podnosić ciężary i wpadamy z kolegami na pomysł urządzenia siłowni u jednego z nich. Kupujemy na spółkę sprzęt i instalujemy go u niego w domu, no ale jakieś puste ściany w tej siłowni i motywacji brak… Jeśli wyrośliśmy już z plakatów z gołymi dziewczynami z Playboya, to najlepszą opcją będzie jakaś motywująca fototapeta. W klubach fitness często można je spotkać i nie bez powodu, bo one podświadomie na nas działają. To oczywiście przykład, ale można go przełożyć na inny grunt, wystarczy trochę kreatywności. Nie musimy dosłownie przedstawiać swojej pasji, czyli np. grając na gitarze, nie musimy mieć tapety z gitarą, ale mogą to być np. wzory nut lub nasi ulubieni muzycy.

Jak się zabrać do wyboru fototapety?

Metoda, którą polecamy, doskonale sprawdza się w przypadku, gdy nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na żaden wzór lub mamy tylko zarys w głowie tego, na co możemy się zdecydować. Weź zeszyt i długopis i na środku kartki napisz, z czym związaną chciałbyś mieć fototapetę np. ogólnie – kosmos, lub bardziej precyzyjnie – twórczość Quentina Tarantino. Następnie robiąc strzałki wypisz wszystko, co Ci przychodzi do głowy w związku z tymi rzeczami. Zobaczysz, że kolejne pomysły zaczną pojawiać się same. Pozwól, że zademonstrujemy.

Kosmos
● księżyc > lot na księżyc > NASA > wahadłowce > rakiety
● planety > słońce > układ słoneczny > gwiazdozbiory
● ciała niebieskie > komety > meteoryty
● badanie kosmosu > teleskopy > lunety >astronomowie

Quentin Tarantino
● jeśli ktoś zna i ceni jego twórczość, to nie będzie miał problemu, aby wybrać ulubione filmy, aktorów, czy kultowe sceny, których akurat w tym przypadku nie brak

Konkretnych fototapet szukamy w genialny w swojej prostocie sposób – wpisując pomysły, które mamy w wyszukiwarkę grafiki google i czekamy jakieś 0,46 s na wyniki 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024